X
عکس دکتر باقر احمد پور

دکتر باقر احمد پور

نوبت دهی اینترنتی دکتر باقر احمد پور متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر باقر احمد پور نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • خیابان پیروزی _بلوار ابوذر _بین پل اول ودوم نبش کوچه 12 شرقی پلاک 639
 • 0
 • 02133163936
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 46186
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر باقر احمد پور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر باقر احمد پور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر باقر احمد پور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر باقر احمد پور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر باقر احمد پور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر باقر احمد پور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر باقر احمد پور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر باقر احمد پور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر باقر احمد پور به آدرس خیابان پیروزی _بلوار ابوذر _بین پل اول ودوم نبش کوچه 12 شرقی پلاک 639، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر باقر احمد پور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر باقر احمد پور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر باقر احمد پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر باقر احمد پور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر باقر احمد پور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر باقر احمد پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر باقر احمد پور در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر باقر احمد پور کجاست؟

مطب دکتر باقر احمد پور به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، خیابان پیروزی _بلوار ابوذر _بین پل اول ودوم نبش کوچه 12 شرقی پلاک 639 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر باقر احمد پور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر باقر احمد پور که 0 - 02133163936 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر باقر احمد پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر باقر احمد پور، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر باقر احمد پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر باقر احمد پور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر باقر احمد پور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر باقر احمد پور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر باقر احمد پور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس