X
عکس دکتر بابک کرمی

دکتر بابک کرمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک کرمی پزشک دندان پزشک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بابک کرمی نوبت بگیرید.

 • دندان پزشکی
 • شیراز، خیابان معدل، جنب نوشت افزار معدل، ساختمان سینا، طبقه دوم
 • 0
 • 07132350401
 • پزشک دندان پزشک
 • نظام پزشکی: 64672
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک کرمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بابک کرمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر بابک کرمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر بابک کرمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بابک کرمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بابک کرمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بابک کرمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بابک کرمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بابک کرمی به آدرس شیراز، خیابان معدل، جنب نوشت افزار معدل، ساختمان سینا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بابک کرمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بابک کرمی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بابک کرمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بابک کرمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بابک کرمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک دندان پزشک دریافت کنند.

دکتر بابک کرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بابک کرمی در زمینه پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بابک کرمی کجاست؟

مطب دکتر بابک کرمی به عنوان یک پزشک پزشک دندان پزشک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان معدل، جنب نوشت افزار معدل، ساختمان سینا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بابک کرمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بابک کرمی که 0 - 07132350401 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بابک کرمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بابک کرمی، پزشک دندان پزشک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بابک کرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بابک کرمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بابک کرمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بابک کرمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بابک کرمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس