عکس دکتر بابک میرسلطانی

دکتر بابک میرسلطانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک میرسلطانی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بابک میرسلطانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک میرسلطانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بابک میرسلطانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بابک میرسلطانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بابک میرسلطانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بابک میرسلطانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بابک میرسلطانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بابک میرسلطانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بابک میرسلطانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بابک میرسلطانی به آدرس تهران، خیابان پیروزی، تقاطع اتوبان امام علی، پلاک 890، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بابک میرسلطانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بابک میرسلطانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بابک میرسلطانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بابک میرسلطانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بابک میرسلطانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی کودکان دریافت کنند.

دکتر بابک میرسلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بابک میرسلطانی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بابک میرسلطانی کجاست؟

مطب دکتر بابک میرسلطانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، تقاطع اتوبان امام علی، پلاک 890 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بابک میرسلطانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بابک میرسلطانی که 0 - 02133344709 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بابک میرسلطانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بابک میرسلطانی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی کودکان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بابک میرسلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بابک میرسلطانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بابک میرسلطانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بابک میرسلطانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بابک میرسلطانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس