X
عکس دکتر بابک الیاسی

دکتر بابک الیاسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک الیاسی متخصص کودکان و نوزادان در شهر تربت جام و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بابک الیاسی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک الیاسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بابک الیاسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بابک الیاسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بابک الیاسی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بابک الیاسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بابک الیاسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بابک الیاسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بابک الیاسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بابک الیاسی به آدرس تربت جام، المهدی، بین المهدی 2 و میدان مرکزی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بابک الیاسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بابک الیاسی تنها بیماران تربت جام را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بابک الیاسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تربت جام مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تربت جام و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بابک الیاسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بابک الیاسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر بابک الیاسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بابک الیاسی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تربت جام فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بابک الیاسی کجاست؟

مطب دکتر بابک الیاسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تربت جام فعالیت میکند، تربت جام، المهدی، بین المهدی 2 و میدان مرکزی، ساختمان پزشکان شفا، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بابک الیاسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بابک الیاسی که 0 - 05152527886 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بابک الیاسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بابک الیاسی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تربت جام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بابک الیاسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بابک الیاسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بابک الیاسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بابک الیاسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بابک الیاسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس