عکس دکتر بابک اسمعیلی مقدم

دکتر بابک اسمعیلی مقدم

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک اسمعیلی مقدم متخصص کودکان و نوزادان در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر بابک اسمعیلی مقدم نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر بابک اسمعیلی مقدم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر بابک اسمعیلی مقدم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر بابک اسمعیلی مقدم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر بابک اسمعیلی مقدم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر بابک اسمعیلی مقدم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر بابک اسمعیلی مقدم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر بابک اسمعیلی مقدم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر بابک اسمعیلی مقدم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم به آدرس ارومیه، خیابان خان باباخان، جنب داروخانه صدقیانی، ساختمان آذرمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر بابک اسمعیلی مقدم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر بابک اسمعیلی مقدم تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر بابک اسمعیلی مقدم به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر بابک اسمعیلی مقدم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر بابک اسمعیلی مقدم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر بابک اسمعیلی مقدم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر بابک اسمعیلی مقدم در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم کجاست؟

مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان خان باباخان، جنب داروخانه صدقیانی، ساختمان آذرمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم که 0 - 04432259529 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر بابک اسمعیلی مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بابک اسمعیلی مقدم، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر بابک اسمعیلی مقدم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر بابک اسمعیلی مقدم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر بابک اسمعیلی مقدم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر بابک اسمعیلی مقدم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر بابک اسمعیلی مقدم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس