X
عکس دکتر ایوب امیدی

دکتر ایوب امیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ایوب امیدی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ایوب امیدی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسرا، طبقه ۴
 • 0
 • 04135548969
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 46656
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر ایوب امیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ایوب امیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ایوب امیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ایوب امیدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ایوب امیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ایوب امیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ایوب امیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ایوب امیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ایوب امیدی به آدرس تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسرا، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ایوب امیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ایوب امیدی تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ایوب امیدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ایوب امیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ایوب امیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر ایوب امیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ایوب امیدی در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ایوب امیدی کجاست؟

مطب دکتر ایوب امیدی به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، پایین تر از بستنی وحید، ساختمان کسرا، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ایوب امیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ایوب امیدی که 0 - 04135548969 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ایوب امیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایوب امیدی، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ایوب امیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ایوب امیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ایوب امیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ایوب امیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ایوب امیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس