X
عکس دکتر ایران رستمی قشمی

دکتر ایران رستمی قشمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر ایران رستمی قشمی در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر ایران رستمی قشمی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر ایران رستمی قشمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر ایران رستمی قشمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر ایران رستمی قشمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر ایران رستمی قشمی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر ایران رستمی قشمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر ایران رستمی قشمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر ایران رستمی قشمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر ایران رستمی قشمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر ایران رستمی قشمی به آدرس چهارراه فاطمیه - بینش 9 - روبرو مسجد- ساختمان بارسه - طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر ایران رستمی قشمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر ایران رستمی قشمی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر ایران رستمی قشمی به عنوان یک پزشک ، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر ایران رستمی قشمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر ایران رستمی قشمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر ایران رستمی قشمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر ایران رستمی قشمی در زمینه ، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر ایران رستمی قشمی کجاست؟

مطب دکتر ایران رستمی قشمی به عنوان یک پزشک در شهر بندرعباس فعالیت میکند، چهارراه فاطمیه - بینش 9 - روبرو مسجد- ساختمان بارسه - طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر ایران رستمی قشمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر ایران رستمی قشمی که 07632210293 - 07633634064 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر ایران رستمی قشمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ایران رستمی قشمی، ، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر ایران رستمی قشمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر ایران رستمی قشمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر ایران رستمی قشمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر ایران رستمی قشمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر ایران رستمی قشمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس