X
عکس دکتر اکرم کریم یار

دکتر اکرم کریم یار

نوبت دهی اینترنتی دکتر اکرم کریم یار متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اکرم کریم یار نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، خیابان جعفری، روبروی لوتوس مال، پلاک۱۴
 • 0
 • 02155354201
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 102425
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر اکرم کریم یار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اکرم کریم یار

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اکرم کریم یار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اکرم کریم یار در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اکرم کریم یار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اکرم کریم یار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اکرم کریم یار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اکرم کریم یار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اکرم کریم یار به آدرس تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، خیابان جعفری، روبروی لوتوس مال، پلاک۱۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اکرم کریم یار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اکرم کریم یار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اکرم کریم یار به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اکرم کریم یار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اکرم کریم یار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر اکرم کریم یار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اکرم کریم یار در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اکرم کریم یار کجاست؟

مطب دکتر اکرم کریم یار به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، نازی آباد، خیابان اکبرمشهدی، خیابان جعفری، روبروی لوتوس مال، پلاک۱۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اکرم کریم یار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اکرم کریم یار که 0 - 02155354201 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اکرم کریم یار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکرم کریم یار، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم کریم یار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اکرم کریم یار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اکرم کریم یار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اکرم کریم یار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اکرم کریم یار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس