X
عکس دکتر اکبر مختارپور

دکتر اکبر مختارپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر اکبر مختارپور متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر ارومیه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اکبر مختارپور نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد یک، طبقه 5 واحد 21
 • 0
 • 04433224086
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 106321
 • ارومیه

نوبت دهی اینترنتی دکتر اکبر مختارپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اکبر مختارپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اکبر مختارپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اکبر مختارپور در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اکبر مختارپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اکبر مختارپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اکبر مختارپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اکبر مختارپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اکبر مختارپور به آدرس ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد یک، طبقه 5 واحد 21، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اکبر مختارپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اکبر مختارپور تنها بیماران ارومیه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اکبر مختارپور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر ارومیه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در ارومیه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اکبر مختارپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اکبر مختارپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر اکبر مختارپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اکبر مختارپور در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر ارومیه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اکبر مختارپور کجاست؟

مطب دکتر اکبر مختارپور به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر ارومیه فعالیت میکند، ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد یک، طبقه 5 واحد 21 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اکبر مختارپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اکبر مختارپور که 0 - 04433224086 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اکبر مختارپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اکبر مختارپور، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر ارومیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر مختارپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اکبر مختارپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اکبر مختارپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اکبر مختارپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اکبر مختارپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس