X
عکس دکتر اورانوس راشدی

دکتر اورانوس راشدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اورانوس راشدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اورانوس راشدی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۴، مجتمع فارابی، طبقه ۵، واحد ۱۳۶
 • 0
 • 01732322257
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 127663
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر اورانوس راشدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اورانوس راشدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر اورانوس راشدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اورانوس راشدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اورانوس راشدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اورانوس راشدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اورانوس راشدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اورانوس راشدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اورانوس راشدی به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۴، مجتمع فارابی، طبقه ۵، واحد ۱۳۶، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اورانوس راشدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اورانوس راشدی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اورانوس راشدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اورانوس راشدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اورانوس راشدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر اورانوس راشدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اورانوس راشدی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اورانوس راشدی کجاست؟

مطب دکتر اورانوس راشدی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت ۱۴، مجتمع فارابی، طبقه ۵، واحد ۱۳۶ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اورانوس راشدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اورانوس راشدی که 0 - 01732322257 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اورانوس راشدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اورانوس راشدی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اورانوس راشدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اورانوس راشدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اورانوس راشدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اورانوس راشدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اورانوس راشدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس