X
عکس دکتر اورانوس باشتی

دکتر اورانوس باشتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر اورانوس باشتی متخصص ژنتیک پزشکی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر اورانوس باشتی نوبت بگیرید.

 • ژنتیک و پزشکی هسته ای
 • شیراز، قصردشت، نزدیک تقاطع خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه دوم، واحد ۲۰۳
 • 0
 • 07136294460
 • متخصص ژنتیک پزشکی
 • نظام پزشکی: آ-۳۹۶۸
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر اورانوس باشتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر اورانوس باشتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر اورانوس باشتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر اورانوس باشتی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر اورانوس باشتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر اورانوس باشتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر اورانوس باشتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر اورانوس باشتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر اورانوس باشتی به آدرس شیراز، قصردشت، نزدیک تقاطع خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه دوم، واحد ۲۰۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر اورانوس باشتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر اورانوس باشتی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر اورانوس باشتی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر اورانوس باشتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر اورانوس باشتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ژنتیک دریافت کنند.

دکتر اورانوس باشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر اورانوس باشتی در زمینه متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر اورانوس باشتی کجاست؟

مطب دکتر اورانوس باشتی به عنوان یک پزشک متخصص ژنتیک پزشکی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، قصردشت، نزدیک تقاطع خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه دوم، واحد ۲۰۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر اورانوس باشتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر اورانوس باشتی که 0 - 07136294460 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر اورانوس باشتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اورانوس باشتی، متخصص ژنتیک پزشکی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر اورانوس باشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر اورانوس باشتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر اورانوس باشتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر اورانوس باشتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر اورانوس باشتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس