عکس دکتر انیس فرد موسوی

دکتر انیس فرد موسوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر انیس فرد موسوی فوق متخصص ریه در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر انیس فرد موسوی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر انیس فرد موسوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر انیس فرد موسوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر انیس فرد موسوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر انیس فرد موسوی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر انیس فرد موسوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر انیس فرد موسوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر انیس فرد موسوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر انیس فرد موسوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر انیس فرد موسوی به آدرس تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش ششم غربی، پلاک 8، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر انیس فرد موسوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر انیس فرد موسوی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر انیس فرد موسوی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر انیس فرد موسوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر انیس فرد موسوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق ریه دریافت کنند.

دکتر انیس فرد موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر انیس فرد موسوی در زمینه فوق متخصص ریه، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر انیس فرد موسوی کجاست؟

مطب دکتر انیس فرد موسوی به عنوان یک پزشک فوق متخصص ریه در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش ششم غربی، پلاک 8، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر انیس فرد موسوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر انیس فرد موسوی که 0 - 02122345199 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر انیس فرد موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انیس فرد موسوی، فوق متخصص ریه، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر انیس فرد موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر انیس فرد موسوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر انیس فرد موسوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر انیس فرد موسوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر انیس فرد موسوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس