عکس دکتر انیس الدوله نانکلی

دکتر انیس الدوله نانکلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر انیس الدوله نانکلی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمانشاه و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر انیس الدوله نانکلی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • کرمانشاه، بلوار حاج محمد تقی اصفهانی، روبه روی آزمایشگاه پارس، برج پزشکان آریا، طبقه سوم
 • 0
 • 08337276015
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 22238
 • کرمانشاه

نوبت دهی اینترنتی دکتر انیس الدوله نانکلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر انیس الدوله نانکلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر انیس الدوله نانکلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر انیس الدوله نانکلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر انیس الدوله نانکلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر انیس الدوله نانکلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر انیس الدوله نانکلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر انیس الدوله نانکلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر انیس الدوله نانکلی به آدرس کرمانشاه، بلوار حاج محمد تقی اصفهانی، روبه روی آزمایشگاه پارس، برج پزشکان آریا، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر انیس الدوله نانکلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر انیس الدوله نانکلی تنها بیماران کرمانشاه را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر انیس الدوله نانکلی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمانشاه و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر انیس الدوله نانکلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر انیس الدوله نانکلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر انیس الدوله نانکلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر انیس الدوله نانکلی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر انیس الدوله نانکلی کجاست؟

مطب دکتر انیس الدوله نانکلی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر کرمانشاه فعالیت میکند، کرمانشاه، بلوار حاج محمد تقی اصفهانی، روبه روی آزمایشگاه پارس، برج پزشکان آریا، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر انیس الدوله نانکلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر انیس الدوله نانکلی که 0 - 08337276015 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر انیس الدوله نانکلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انیس الدوله نانکلی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر کرمانشاه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر انیس الدوله نانکلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر انیس الدوله نانکلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر انیس الدوله نانکلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر انیس الدوله نانکلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر انیس الدوله نانکلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس