X
عکس دکتر انوش قهرمانی

دکتر انوش قهرمانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوش قهرمانی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر انوش قهرمانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوش قهرمانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر انوش قهرمانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر انوش قهرمانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر انوش قهرمانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر انوش قهرمانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر انوش قهرمانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر انوش قهرمانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر انوش قهرمانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر انوش قهرمانی به آدرس مشهد، بلوار احمدآباد، نبش قائم 5، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر انوش قهرمانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر انوش قهرمانی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر انوش قهرمانی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر انوش قهرمانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر انوش قهرمانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر انوش قهرمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر انوش قهرمانی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر انوش قهرمانی کجاست؟

مطب دکتر انوش قهرمانی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، بلوار احمدآباد، نبش قائم 5، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر انوش قهرمانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر انوش قهرمانی که 0 - 05138418008 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر انوش قهرمانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انوش قهرمانی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر انوش قهرمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر انوش قهرمانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر انوش قهرمانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر انوش قهرمانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر انوش قهرمانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس