عکس دکتر انوشیروان عزیزی

دکتر انوشیروان عزیزی

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوشیروان عزیزی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر چالوس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر انوشیروان عزیزی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • چالوس، خیابان گلسرخی، ساختمان پزشکان یاس
 • 0
 • 01152330577
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 41897
 • چالوس

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوشیروان عزیزی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر انوشیروان عزیزی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر انوشیروان عزیزی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر انوشیروان عزیزی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر انوشیروان عزیزی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر انوشیروان عزیزی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر انوشیروان عزیزی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر انوشیروان عزیزی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر انوشیروان عزیزی به آدرس چالوس، خیابان گلسرخی، ساختمان پزشکان یاس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر انوشیروان عزیزی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر انوشیروان عزیزی تنها بیماران چالوس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر انوشیروان عزیزی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر چالوس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در چالوس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر انوشیروان عزیزی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر انوشیروان عزیزی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر انوشیروان عزیزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر انوشیروان عزیزی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر چالوس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر انوشیروان عزیزی کجاست؟

مطب دکتر انوشیروان عزیزی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر چالوس فعالیت میکند، چالوس، خیابان گلسرخی، ساختمان پزشکان یاس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر انوشیروان عزیزی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر انوشیروان عزیزی که 0 - 01152330577 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان عزیزی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان عزیزی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر چالوس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان عزیزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر انوشیروان عزیزی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر انوشیروان عزیزی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر انوشیروان عزیزی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر انوشیروان عزیزی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس