X
عکس دکتر انوشیروان زندی

دکتر انوشیروان زندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوشیروان زندی متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر انوشیروان زندی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر انوشیروان زندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر انوشیروان زندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر انوشیروان زندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر انوشیروان زندی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر انوشیروان زندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر انوشیروان زندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر انوشیروان زندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر انوشیروان زندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر انوشیروان زندی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر انوشیروان زندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر انوشیروان زندی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر انوشیروان زندی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر انوشیروان زندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر انوشیروان زندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر انوشیروان زندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر انوشیروان زندی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر انوشیروان زندی کجاست؟

مطب دکتر انوشیروان زندی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، مجتمع سپاهان، ورودی دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر انوشیروان زندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر انوشیروان زندی که 0 - 03132219970 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان زندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر انوشیروان زندی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر انوشیروان زندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر انوشیروان زندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر انوشیروان زندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر انوشیروان زندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر انوشیروان زندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس