عکس دکتر امین قانعی

دکتر امین قانعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین قانعی متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امین قانعی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین قانعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امین قانعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امین قانعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امین قانعی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امین قانعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امین قانعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امین قانعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امین قانعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امین قانعی به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امین قانعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امین قانعی تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امین قانعی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امین قانعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امین قانعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فوق جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت کنند.

دکتر امین قانعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امین قانعی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امین قانعی کجاست؟

مطب دکتر امین قانعی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امین قانعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امین قانعی که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امین قانعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین قانعی، متخصص جراحی عمومی و فوق متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امین قانعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امین قانعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امین قانعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امین قانعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امین قانعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس