عکس دکتر امین رضا کمالی

دکتر امین رضا کمالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین رضا کمالی متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امین رضا کمالی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • شیراز، خیابان قدوسی شرقی، نبش کوچه 6
 • 0
 • 07136487535
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 54305
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین رضا کمالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امین رضا کمالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امین رضا کمالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امین رضا کمالی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امین رضا کمالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امین رضا کمالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امین رضا کمالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امین رضا کمالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امین رضا کمالی به آدرس شیراز، خیابان قدوسی شرقی، نبش کوچه 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امین رضا کمالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امین رضا کمالی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امین رضا کمالی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امین رضا کمالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امین رضا کمالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر امین رضا کمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امین رضا کمالی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امین رضا کمالی کجاست؟

مطب دکتر امین رضا کمالی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان قدوسی شرقی، نبش کوچه 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امین رضا کمالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امین رضا کمالی که 0 - 07136487535 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امین رضا کمالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین رضا کمالی، متخصص جراحی عمومی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امین رضا کمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امین رضا کمالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امین رضا کمالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امین رضا کمالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امین رضا کمالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس