X
عکس دکتر امین اله پیرایه گر

دکتر امین اله پیرایه گر

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین اله پیرایه گر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امین اله پیرایه گر نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، خیابان شهید رضایی شرقی، ایستگاه موزائیک سازی، روبه روی فروشگاه افق کوروش، جنب آزمایشگاه صدرآزما
 • 0
 • 02136624239
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 21613
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امین اله پیرایه گر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امین اله پیرایه گر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر امین اله پیرایه گر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر امین اله پیرایه گر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امین اله پیرایه گر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امین اله پیرایه گر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امین اله پیرایه گر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امین اله پیرایه گر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امین اله پیرایه گر به آدرس تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، خیابان شهید رضایی شرقی، ایستگاه موزائیک سازی، روبه روی فروشگاه افق کوروش، جنب آزمایشگاه صدرآزما، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امین اله پیرایه گر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امین اله پیرایه گر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امین اله پیرایه گر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امین اله پیرایه گر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امین اله پیرایه گر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر امین اله پیرایه گر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امین اله پیرایه گر در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امین اله پیرایه گر کجاست؟

مطب دکتر امین اله پیرایه گر به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان 17شهریور جنوبی، خیابان شهید رضایی شرقی، ایستگاه موزائیک سازی، روبه روی فروشگاه افق کوروش، جنب آزمایشگاه صدرآزما واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امین اله پیرایه گر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امین اله پیرایه گر که 0 - 02136624239 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امین اله پیرایه گر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین اله پیرایه گر، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امین اله پیرایه گر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امین اله پیرایه گر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امین اله پیرایه گر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امین اله پیرایه گر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امین اله پیرایه گر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس