عکس دکتر امیر کلافی شتربانی

دکتر امیر کلافی شتربانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر کلافی شتربانی متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر کلافی شتربانی نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان
 • 0
 • 07138440301
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 120852
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر کلافی شتربانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر کلافی شتربانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیر کلافی شتربانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر کلافی شتربانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر کلافی شتربانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر کلافی شتربانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر کلافی شتربانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر کلافی شتربانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر کلافی شتربانی به آدرس شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر کلافی شتربانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر کلافی شتربانی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر کلافی شتربانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر کلافی شتربانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر کلافی شتربانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر امیر کلافی شتربانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر کلافی شتربانی در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر کلافی شتربانی کجاست؟

مطب دکتر امیر کلافی شتربانی به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان مطهری، ابتدای بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر کلافی شتربانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر کلافی شتربانی که 0 - 07138440301 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر کلافی شتربانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر کلافی شتربانی، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر کلافی شتربانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر کلافی شتربانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر کلافی شتربانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر کلافی شتربانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر کلافی شتربانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس