X
عکس دکتر امیر ناصری

دکتر امیر ناصری

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر ناصری پزشک عمومی،کودکان،داخلی در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر ناصری نوبت بگیرید.

  • داخلی
  • بلوار امام،درمانگاه شهید بهشتی،اورژانس قدیم
  • 09054148006
  • پزشک عمومی،کودکان،داخلی
  • نظام پزشکی: 153303
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر ناصری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر ناصری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر امیر ناصری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر ناصری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر ناصری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر ناصری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر ناصری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر ناصری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر ناصری به آدرس بلوار امام،درمانگاه شهید بهشتی،اورژانس قدیم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر ناصری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر ناصری تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر ناصری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی،کودکان،داخلی، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر ناصری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر ناصری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پزشک عمومی،کودکان،داخلی دریافت کنند.

دکتر امیر ناصری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر ناصری در زمینه پزشک عمومی،کودکان،داخلی، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر ناصری کجاست؟

مطب دکتر امیر ناصری به عنوان یک پزشک پزشک عمومی،کودکان،داخلی در شهر میناب فعالیت میکند، بلوار امام،درمانگاه شهید بهشتی،اورژانس قدیم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر ناصری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر ناصری که 09054148006 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر ناصری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر ناصری، پزشک عمومی،کودکان،داخلی، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر ناصری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر ناصری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر ناصری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر ناصری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر ناصری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس