عکس دکتر امیر میرزایی

دکتر امیر میرزایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر میرزایی دکترای روانشناسی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر میرزایی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اصفهان، توحيد مياني، روبروي داروخانه دي، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢
 • 0
 • 03136260437
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 12498
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر میرزایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر میرزایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیر میرزایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر میرزایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر میرزایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر میرزایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر میرزایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر میرزایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر میرزایی به آدرس اصفهان، توحيد مياني، روبروي داروخانه دي، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر میرزایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر میرزایی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر میرزایی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر میرزایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر میرزایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر امیر میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر میرزایی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر میرزایی کجاست؟

مطب دکتر امیر میرزایی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، توحيد مياني، روبروي داروخانه دي، كوچه ٢٤، پلاك ٢٢ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر میرزایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر میرزایی که 0 - 03136260437 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر میرزایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر میرزایی، دکترای روانشناسی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر میرزایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر میرزایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر میرزایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر میرزایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس