X
عکس دکتر امیر قادی پاشا

دکتر امیر قادی پاشا

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر قادی پاشا متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر قادی پاشا نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12
 • 0
 • 02166248773
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 102762
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر قادی پاشا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر قادی پاشا

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر امیر قادی پاشا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر امیر قادی پاشا در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر قادی پاشا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر قادی پاشا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر قادی پاشا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر قادی پاشا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر قادی پاشا به آدرس تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر قادی پاشا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر قادی پاشا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر قادی پاشا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر قادی پاشا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر قادی پاشا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر امیر قادی پاشا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر قادی پاشا در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر قادی پاشا کجاست؟

مطب دکتر امیر قادی پاشا به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، یافت آباد، انتهای میدان معلم، چهارراه قهوه خانه، ساختمان ماهان، جنب بانک مهر اقتصاد (سپه)، طبقه 2، واحد 12 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر قادی پاشا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر قادی پاشا که 0 - 02166248773 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر قادی پاشا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر قادی پاشا، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر قادی پاشا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر قادی پاشا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر قادی پاشا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر قادی پاشا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر قادی پاشا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس