X
عکس دکتر امیر سبحانی

دکتر امیر سبحانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر سبحانی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر سبحانی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش، ساختمان تلاش، طبقه ۴، کلینیک نوا
 • 09212112351
 • 09362946157
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج
 • نظام پزشکی: 107723
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر سبحانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر سبحانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر امیر سبحانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر امیر سبحانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر سبحانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر سبحانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر سبحانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر سبحانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر سبحانی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش، ساختمان تلاش، طبقه ۴، کلینیک نوا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر سبحانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر سبحانی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر سبحانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر سبحانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر سبحانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج دریافت کنند.

دکتر امیر سبحانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر سبحانی در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر سبحانی کجاست؟

مطب دکتر امیر سبحانی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، کوچه تلاش، ساختمان تلاش، طبقه ۴، کلینیک نوا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر سبحانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر سبحانی که 09212112351 - 09362946157 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر سبحانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر سبحانی، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی شانه و آرنج، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر سبحانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر سبحانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر سبحانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر سبحانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر سبحانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس