عکس دکتر امیر رضا غیثی

دکتر امیر رضا غیثی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر رضا غیثی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر 232 و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر رضا غیثی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر رضا غیثی

در حال دریافت اطلاعات...

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ادامه
X
توضیحات مطب حتما خوانده شود!

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

نظر بیماران در مورد دکتر امیر رضا غیثی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیر رضا غیثی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر رضا غیثی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر رضا غیثی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر رضا غیثی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر رضا غیثی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر رضا غیثی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر رضا غیثی به آدرس خیابان قصردشت،رحمت آباد،جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ساختمان پزشکی سام طبقه 3 واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر رضا غیثی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر رضا غیثی تنها بیماران 232 را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر رضا غیثی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 232 مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در 232 و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر رضا غیثی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر رضا غیثی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر امیر رضا غیثی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر رضا غیثی در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 232 فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر رضا غیثی کجاست؟

مطب دکتر امیر رضا غیثی به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر 232 فعالیت میکند، خیابان قصردشت،رحمت آباد،جنب بیمارستان دکتر فرهمندفر ساختمان پزشکی سام طبقه 3 واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر رضا غیثی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر رضا غیثی که 09371083968 - 07136263897 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر رضا غیثی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر رضا غیثی، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر 232 با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر رضا غیثی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر رضا غیثی

در حال حاضر شرایط مطب دکتر امیر رضا غیثی به شرح زیر میباشد

ساعت دقیق معاینه در مطب مشخص می شود.

ارسال آزمایش به دکتر امیر رضا غیثی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر رضا غیثی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس