عکس دکتر امیر خوش وقت

دکتر امیر خوش وقت

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر خوش وقت متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر خوش وقت نوبت بگیرید.

 • پوست و مو
 • تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، ابتدای خیابان 188 شرقی، جنب داروخانه مینا، پلاک111
 • 09210672781
 • 0
 • متخصص پوست، مو و زیبایی
 • نظام پزشکی: 26406
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر خوش وقت

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر خوش وقت

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیر خوش وقت را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر خوش وقت ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر خوش وقت، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر خوش وقت چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر خوش وقت، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر خوش وقت انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر خوش وقت به آدرس تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، ابتدای خیابان 188 شرقی، جنب داروخانه مینا، پلاک111، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر خوش وقت رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر خوش وقت تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر خوش وقت به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر خوش وقت، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر خوش وقت مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های پوست، مو و زیبایی دریافت کنند.

دکتر امیر خوش وقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر خوش وقت در زمینه متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر خوش وقت کجاست؟

مطب دکتر امیر خوش وقت به عنوان یک پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، تهرانپارس، بین فلکه دوم و سوم، ابتدای خیابان 188 شرقی، جنب داروخانه مینا، پلاک111 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر خوش وقت، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر خوش وقت که 09210672781 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر خوش وقت چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر خوش وقت، متخصص پوست، مو و زیبایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر خوش وقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر خوش وقت

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر خوش وقت کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر خوش وقت امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر خوش وقت فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس