X
عکس دکتر امیر حسابی

دکتر امیر حسابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر حسابی متخصص کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر حسابی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر حسابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر حسابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 96% مراجعین، دکتر امیر حسابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر حسابی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر حسابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر حسابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر حسابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر حسابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر حسابی به آدرس خیابان سید جمال - حد فاصل چهارراه مرادی و سازمان - ساختمان پزشکان کسری طبقه - واحد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر حسابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر حسابی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر حسابی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر حسابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر حسابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان دریافت کنند.

دکتر امیر حسابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر حسابی در زمینه متخصص کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر حسابی کجاست؟

مطب دکتر امیر حسابی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سید جمال - حد فاصل چهارراه مرادی و سازمان - ساختمان پزشکان کسری طبقه - واحد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر حسابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر حسابی که - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر حسابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر حسابی، متخصص کودکان(اطفال) - فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان کودکان، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر حسابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر حسابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر حسابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر حسابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر حسابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس