عکس دکتر امیر جعفر ادیبی

دکتر امیر جعفر ادیبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر جعفر ادیبی جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر جعفر ادیبی نوبت بگیرید.

  • ارتوپد
  • سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان آرام
  • 09120389231
  • جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات
  • نظام پزشکی: 143086
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر جعفر ادیبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر جعفر ادیبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 68% مراجعین، دکتر امیر جعفر ادیبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 82% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر جعفر ادیبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر جعفر ادیبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر جعفر ادیبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر جعفر ادیبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر جعفر ادیبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر جعفر ادیبی به آدرس سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان آرام، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر جعفر ادیبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر جعفر ادیبی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر جعفر ادیبی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر جعفر ادیبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر جعفر ادیبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراح و استخوان،مفاصل و ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر امیر جعفر ادیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر جعفر ادیبی در زمینه جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر جعفر ادیبی کجاست؟

مطب دکتر امیر جعفر ادیبی به عنوان یک پزشک جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات در شهر بندرعباس فعالیت میکند، سه راه پلنگ صورتی،ساختمان پزشکان آرام واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر جعفر ادیبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر جعفر ادیبی که 09120389231 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر جعفر ادیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر جعفر ادیبی، جراح و متخصص استخوان،مفاصل و ستون فقرات، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جعفر ادیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر جعفر ادیبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر جعفر ادیبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر جعفر ادیبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر جعفر ادیبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس