X
عکس دکتر امیر جباری

دکتر امیر جباری

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر جباری متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر خرم آباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر جباری نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳
 • 0
 • 06633324923
 • متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 44276
 • خرم آباد

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر جباری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر جباری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیر جباری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر جباری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر جباری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر جباری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر جباری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر جباری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر جباری به آدرس خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر جباری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر جباری تنها بیماران خرم آباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر جباری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر خرم آباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در خرم آباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر جباری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر جباری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق فوق قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر امیر جباری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر جباری در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر خرم آباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر جباری کجاست؟

مطب دکتر امیر جباری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق در شهر خرم آباد فعالیت میکند، خرم آباد، چهارراه فرهنگ، ساختمان خورشید، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر جباری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر جباری که 0 - 06633324923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر جباری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر جباری، متخصص داخلی و فوق متخصص فوق متخصص قلب و عروق، در شهر خرم آباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر جباری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر جباری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر جباری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر جباری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر جباری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس