عکس دکتر امیر تارخ

دکتر امیر تارخ

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر تارخ متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر تارخ نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان زند، قبل از هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان ولیعصر، طبقه 4
 • 09395958100
 • 09370760041
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 116531
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر تارخ

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر تارخ

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر امیر تارخ را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر تارخ ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر تارخ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر تارخ چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر تارخ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر تارخ انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر تارخ به آدرس شیراز، خیابان زند، قبل از هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان ولیعصر، طبقه 4، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر تارخ رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر تارخ تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر تارخ به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر تارخ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر تارخ مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر امیر تارخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر تارخ در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر تارخ کجاست؟

مطب دکتر امیر تارخ به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، قبل از هتل پارس، جنب بانک ایران زمین، ساختمان ولیعصر، طبقه 4 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر تارخ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر تارخ که 09395958100 - 09370760041 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر تارخ چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر تارخ، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر تارخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر تارخ

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر تارخ کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر تارخ امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر تارخ فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس