عکس دکتر امیر بیگدلی

دکتر امیر بیگدلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر بیگدلی متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر بیگدلی نوبت بگیرید.

 • نفرولوژی (داخلی کلیه)
 • گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2و4، ساختمان پونا، طبقه دوم، واحد5
 • 09351570808
 • 0
 • متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)
 • نظام پزشکی: 122169
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر بیگدلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر بیگدلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 77% مراجعین، دکتر امیر بیگدلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر بیگدلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر بیگدلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر بیگدلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر بیگدلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر بیگدلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر بیگدلی به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2و4، ساختمان پونا، طبقه دوم، واحد5، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر بیگدلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر بیگدلی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر بیگدلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر بیگدلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر بیگدلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) دریافت کنند.

دکتر امیر بیگدلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر بیگدلی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر بیگدلی کجاست؟

مطب دکتر امیر بیگدلی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، بین عدالت 2و4، ساختمان پونا، طبقه دوم، واحد5 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر بیگدلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر بیگدلی که 09351570808 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر بیگدلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر بیگدلی، متخصص داخلی و فوق متخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر بیگدلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر بیگدلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر بیگدلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر بیگدلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر بیگدلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس