X
عکس دکتر امیر احمد روشنکار

دکتر امیر احمد روشنکار

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر احمد روشنکار در شهر میناب و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر احمد روشنکار نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • ساختمان بزشکان سینا طبقه اول واحد 103
  • 09306944910
  • نظام پزشکی: 91229
  • میناب

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر احمد روشنکار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر احمد روشنکار

پزشک پرطرفدار
بیش از 98% مراجعین، دکتر امیر احمد روشنکار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر احمد روشنکار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر احمد روشنکار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر احمد روشنکار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر احمد روشنکار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر احمد روشنکار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر احمد روشنکار به آدرس ساختمان بزشکان سینا طبقه اول واحد 103، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر احمد روشنکار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر احمد روشنکار تنها بیماران میناب را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر احمد روشنکار به عنوان یک پزشک ، در شهر میناب مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در میناب و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر احمد روشنکار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر احمد روشنکار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دریافت کنند.

دکتر امیر احمد روشنکار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر احمد روشنکار در زمینه ، در شهر میناب فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر احمد روشنکار کجاست؟

مطب دکتر امیر احمد روشنکار به عنوان یک پزشک در شهر میناب فعالیت میکند، ساختمان بزشکان سینا طبقه اول واحد 103 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر احمد روشنکار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر احمد روشنکار که 09306944910 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر احمد روشنکار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر احمد روشنکار، ، در شهر میناب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر احمد روشنکار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر احمد روشنکار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر احمد روشنکار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر احمد روشنکار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر احمد روشنکار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس