عکس دکتر امیر احمدی

دکتر امیر احمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر احمدی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بوشهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیر احمدی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • بوشهر میدان امام خمینی روبروی استانداری ساختمان پزشکان حضرت ابوالفضل طبقه اول
 • 0
 • 07733558750
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 89853
 • بوشهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیر احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 87% مراجعین، دکتر امیر احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیر احمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیر احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیر احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیر احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیر احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیر احمدی به آدرس بوشهر میدان امام خمینی روبروی استانداری ساختمان پزشکان حضرت ابوالفضل طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیر احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیر احمدی تنها بیماران بوشهر را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیر احمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بوشهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بوشهر و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیر احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیر احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر امیر احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیر احمدی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بوشهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیر احمدی کجاست؟

مطب دکتر امیر احمدی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر بوشهر فعالیت میکند، بوشهر میدان امام خمینی روبروی استانداری ساختمان پزشکان حضرت ابوالفضل طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیر احمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیر احمدی که 0 - 07733558750 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیر احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر احمدی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر بوشهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیر احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیر احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیر احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیر احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیر احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس