X
عکس دکتر امیرعباس مهرپویا

دکتر امیرعباس مهرپویا

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرعباس مهرپویا متخصص چشم پزشکی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیرعباس مهرپویا نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 32، طبقه سوم
 • 09214021714
 • 02188884425
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 123608
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرعباس مهرپویا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیرعباس مهرپویا

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر امیرعباس مهرپویا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر امیرعباس مهرپویا در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیرعباس مهرپویا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیرعباس مهرپویا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیرعباس مهرپویا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیرعباس مهرپویا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیرعباس مهرپویا به آدرس تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 32، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیرعباس مهرپویا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیرعباس مهرپویا تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیرعباس مهرپویا به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیرعباس مهرپویا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیرعباس مهرپویا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر امیرعباس مهرپویا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیرعباس مهرپویا در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیرعباس مهرپویا کجاست؟

مطب دکتر امیرعباس مهرپویا به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان والی نژاد، پلاک 32، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیرعباس مهرپویا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیرعباس مهرپویا که 09214021714 - 02188884425 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیرعباس مهرپویا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرعباس مهرپویا، متخصص چشم پزشکی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیرعباس مهرپویا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیرعباس مهرپویا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیرعباس مهرپویا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیرعباس مهرپویا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیرعباس مهرپویا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس