عکس دکتر امیرحسین سالاری

دکتر امیرحسین سالاری

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین سالاری متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیرحسین سالاری نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان پزشکی سپاهان، بلوک 4، طبقه 2
 • 0
 • 03132229424
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 61980
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین سالاری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیرحسین سالاری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیرحسین سالاری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیرحسین سالاری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیرحسین سالاری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین سالاری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین سالاری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیرحسین سالاری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیرحسین سالاری به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان پزشکی سپاهان، بلوک 4، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیرحسین سالاری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیرحسین سالاری تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیرحسین سالاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیرحسین سالاری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیرحسین سالاری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر امیرحسین سالاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیرحسین سالاری در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیرحسین سالاری کجاست؟

مطب دکتر امیرحسین سالاری به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب داروخانه سپاهان، ساختمان پزشکی سپاهان، بلوک 4، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیرحسین سالاری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیرحسین سالاری که 0 - 03132229424 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین سالاری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین سالاری، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین سالاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیرحسین سالاری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیرحسین سالاری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیرحسین سالاری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیرحسین سالاری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس