X
عکس دکتر امیرحسین زهره‌ ای

دکتر امیرحسین زهره‌ ای

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین زهره‌ ای متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیرحسین زهره‌ ای نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2
 • 09023227016
 • 0
 • متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی
 • نظام پزشکی: 42777
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین زهره‌ ای

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیرحسین زهره‌ ای

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر امیرحسین زهره‌ ای را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیرحسین زهره‌ ای ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیرحسین زهره‌ ای، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین زهره‌ ای چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین زهره‌ ای، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیرحسین زهره‌ ای انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای به آدرس تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیرحسین زهره‌ ای رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیرحسین زهره‌ ای تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیرحسین زهره‌ ای به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیرحسین زهره‌ ای، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیرحسین زهره‌ ای مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی دریافت کنند.

دکتر امیرحسین زهره‌ ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیرحسین زهره‌ ای در زمینه متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای کجاست؟

مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک شمالی، ساختمان غزالی، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای که 09023227016 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین زهره‌ ای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین زهره‌ ای، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین زهره‌ ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیرحسین زهره‌ ای

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیرحسین زهره‌ ای کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیرحسین زهره‌ ای امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیرحسین زهره‌ ای فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس