عکس دکتر امیرحسین امامی میبدی

دکتر امیرحسین امامی میبدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین امامی میبدی متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امیرحسین امامی میبدی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • تهران، فرمانیه، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱، واحد ۴
 • 0
 • 02126118118
 • متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)
 • نظام پزشکی: 127927
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امیرحسین امامی میبدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امیرحسین امامی میبدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امیرحسین امامی میبدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امیرحسین امامی میبدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امیرحسین امامی میبدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین امامی میبدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امیرحسین امامی میبدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امیرحسین امامی میبدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی به آدرس تهران، فرمانیه، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱، واحد ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امیرحسین امامی میبدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امیرحسین امامی میبدی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امیرحسین امامی میبدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امیرحسین امامی میبدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امیرحسین امامی میبدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) دریافت کنند.

دکتر امیرحسین امامی میبدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امیرحسین امامی میبدی در زمینه متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی کجاست؟

مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، فرمانیه، چهارراه فرمانیه، جنب باشگاه فرمانیه، ساختمان پزشکان ۲۴۱، واحد ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی که 0 - 02126118118 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین امامی میبدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیرحسین امامی میبدی، متخصص جراحی عمومی و فلوشیپ جراحی روده بزرگ (جراحی کولورکتال)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین امامی میبدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امیرحسین امامی میبدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امیرحسین امامی میبدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امیرحسین امامی میبدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امیرحسین امامی میبدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس