عکس دکتر امید نجاریون

دکتر امید نجاریون

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید نجاریون متخصص کودکان و نوزادان در شهر نیشابور و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امید نجاریون نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید نجاریون

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امید نجاریون

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امید نجاریون را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امید نجاریون ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امید نجاریون، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امید نجاریون چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امید نجاریون، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امید نجاریون انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امید نجاریون به آدرس نیشابور، خیابان عطار، جنب عطار 9، بالای سونوگرافی دکتر نوروزی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امید نجاریون رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امید نجاریون تنها بیماران نیشابور را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امید نجاریون به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نیشابور مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نیشابور و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امید نجاریون، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امید نجاریون مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر امید نجاریون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امید نجاریون در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نیشابور فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امید نجاریون کجاست؟

مطب دکتر امید نجاریون به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر نیشابور فعالیت میکند، نیشابور، خیابان عطار، جنب عطار 9، بالای سونوگرافی دکتر نوروزی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امید نجاریون، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امید نجاریون که 09377883715 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امید نجاریون چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امید نجاریون، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نیشابور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امید نجاریون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امید نجاریون

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امید نجاریون کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امید نجاریون امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امید نجاریون فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس