X
عکس دکتر امید جاودان فر

دکتر امید جاودان فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید جاودان فر متخصص قلب و عروق در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امید جاودان فر نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه ۱
 • 0
 • 0513858250
 • متخصص قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 113281
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید جاودان فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امید جاودان فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر امید جاودان فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امید جاودان فر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امید جاودان فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امید جاودان فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امید جاودان فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امید جاودان فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امید جاودان فر به آدرس مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امید جاودان فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امید جاودان فر تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امید جاودان فر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امید جاودان فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امید جاودان فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر امید جاودان فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امید جاودان فر در زمینه متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امید جاودان فر کجاست؟

مطب دکتر امید جاودان فر به عنوان یک پزشک متخصص قلب و عروق در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان کوهسنگی، کوهسنگی ۴، ساختمان پزشکان پارسا، طبقه ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امید جاودان فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امید جاودان فر که 0 - 0513858250 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امید جاودان فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امید جاودان فر، متخصص قلب و عروق، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امید جاودان فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امید جاودان فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امید جاودان فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امید جاودان فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امید جاودان فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس