عکس دکتر امید ثابت مهر

دکتر امید ثابت مهر

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید ثابت مهر متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امید ثابت مهر نوبت بگیرید.

  • تهران، بلوار میرداماد، مابین نفت و برج آرین، ساختمان میلاد، شماره ۲۴۶، طبقه ۵، واحد ۲۷
  • 0
  • 02122927266
  • متخصص جراحی دهان، فک و صورت
  • نظام پزشکی: 111166
  • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر امید ثابت مهر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امید ثابت مهر

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر امید ثابت مهر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر امید ثابت مهر ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امید ثابت مهر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امید ثابت مهر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امید ثابت مهر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امید ثابت مهر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امید ثابت مهر به آدرس تهران، بلوار میرداماد، مابین نفت و برج آرین، ساختمان میلاد، شماره ۲۴۶، طبقه ۵، واحد ۲۷، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امید ثابت مهر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امید ثابت مهر تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امید ثابت مهر به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امید ثابت مهر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امید ثابت مهر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی دهان، فک و صورت دریافت کنند.

دکتر امید ثابت مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امید ثابت مهر در زمینه متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امید ثابت مهر کجاست؟

مطب دکتر امید ثابت مهر به عنوان یک پزشک متخصص جراحی دهان، فک و صورت در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار میرداماد، مابین نفت و برج آرین، ساختمان میلاد، شماره ۲۴۶، طبقه ۵، واحد ۲۷ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امید ثابت مهر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امید ثابت مهر که 0 - 02122927266 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امید ثابت مهر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امید ثابت مهر، متخصص جراحی دهان، فک و صورت، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امید ثابت مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امید ثابت مهر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امید ثابت مهر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امید ثابت مهر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امید ثابت مهر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس