X
عکس دکتر امراله نگین تاجی

دکتر امراله نگین تاجی

نوبت دهی اینترنتی دکتر امراله نگین تاجی متخصص کودکان و نوزادان در شهر نورآباد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر امراله نگین تاجی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر امراله نگین تاجی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر امراله نگین تاجی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر امراله نگین تاجی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر امراله نگین تاجی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر امراله نگین تاجی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر امراله نگین تاجی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر امراله نگین تاجی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر امراله نگین تاجی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر امراله نگین تاجی به آدرس نورآباد ممسنی، بلوار بسیج، کوچه هنرستان، جنب داروخانه دکتر محمدی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر امراله نگین تاجی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر امراله نگین تاجی تنها بیماران نورآباد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر امراله نگین تاجی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نورآباد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در نورآباد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر امراله نگین تاجی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر امراله نگین تاجی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر امراله نگین تاجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر امراله نگین تاجی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نورآباد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر امراله نگین تاجی کجاست؟

مطب دکتر امراله نگین تاجی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر نورآباد فعالیت میکند، نورآباد ممسنی، بلوار بسیج، کوچه هنرستان، جنب داروخانه دکتر محمدی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر امراله نگین تاجی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر امراله نگین تاجی که 0 - 07142527877 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر امراله نگین تاجی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امراله نگین تاجی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر نورآباد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر امراله نگین تاجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر امراله نگین تاجی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر امراله نگین تاجی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر امراله نگین تاجی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر امراله نگین تاجی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس