عکس دکتر الهه پاک نژاد

دکتر الهه پاک نژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه پاک نژاد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهه پاک نژاد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به چهارراه هاشمی، پلاک ۳۲۸، ساختمان راه پیما، طبقه ۲، واحد۱۹
 • 0
 • 02166360333
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 24303
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه پاک نژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهه پاک نژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهه پاک نژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهه پاک نژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهه پاک نژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهه پاک نژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهه پاک نژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهه پاک نژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهه پاک نژاد به آدرس تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به چهارراه هاشمی، پلاک ۳۲۸، ساختمان راه پیما، طبقه ۲، واحد۱۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهه پاک نژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهه پاک نژاد تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهه پاک نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهه پاک نژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهه پاک نژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر الهه پاک نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهه پاک نژاد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهه پاک نژاد کجاست؟

مطب دکتر الهه پاک نژاد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان امام خمینی، خیابان کارون، نرسیده به چهارراه هاشمی، پلاک ۳۲۸، ساختمان راه پیما، طبقه ۲، واحد۱۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهه پاک نژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهه پاک نژاد که 0 - 02166360333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهه پاک نژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهه پاک نژاد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهه پاک نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهه پاک نژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهه پاک نژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهه پاک نژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهه پاک نژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس