X
عکس دکتر الهه نجفی

دکتر الهه نجفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه نجفی دکترای روانشناسی در شهر اراک و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهه نجفی نوبت بگیرید.

 • روانشناس
 • اراک، خیابان امام خمینی، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، مرکز مشاوره پندار
 • 09363265901
 • 0
 • دکترای روانشناسی
 • نظام پزشکی: 29256
 • اراک

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه نجفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهه نجفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر الهه نجفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر الهه نجفی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهه نجفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهه نجفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهه نجفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهه نجفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهه نجفی به آدرس اراک، خیابان امام خمینی، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، مرکز مشاوره پندار، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهه نجفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهه نجفی تنها بیماران اراک را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهه نجفی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی، در شهر اراک مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اراک و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهه نجفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهه نجفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای روانشناسی دریافت کنند.

دکتر الهه نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهه نجفی در زمینه دکترای روانشناسی، در شهر اراک فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهه نجفی کجاست؟

مطب دکتر الهه نجفی به عنوان یک پزشک دکترای روانشناسی در شهر اراک فعالیت میکند، اراک، خیابان امام خمینی، جنب بانک گردشگری، ساختمان پزشکان مهر، طبقه دوم، مرکز مشاوره پندار واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهه نجفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهه نجفی که 09363265901 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهه نجفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهه نجفی، دکترای روانشناسی، در شهر اراک با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهه نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهه نجفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهه نجفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهه نجفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهه نجفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس