عکس دکتر الهه رجایی

دکتر الهه رجایی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه رجایی متخصص چشم پزشکی در شهر آبادان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهه رجایی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • آبادان، خیابان امیری، فرعی 13، مجتمع پزشکی اروند، طبقه 4، واحد 7
 • 0
 • 06153227813
 • متخصص چشم پزشکی
 • نظام پزشکی: 141183
 • آبادان

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه رجایی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهه رجایی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر الهه رجایی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهه رجایی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهه رجایی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهه رجایی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهه رجایی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهه رجایی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهه رجایی به آدرس آبادان، خیابان امیری، فرعی 13، مجتمع پزشکی اروند، طبقه 4، واحد 7، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهه رجایی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهه رجایی تنها بیماران آبادان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهه رجایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی، در شهر آبادان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در آبادان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهه رجایی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهه رجایی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم دریافت کنند.

دکتر الهه رجایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهه رجایی در زمینه متخصص چشم پزشکی، در شهر آبادان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهه رجایی کجاست؟

مطب دکتر الهه رجایی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی در شهر آبادان فعالیت میکند، آبادان، خیابان امیری، فرعی 13، مجتمع پزشکی اروند، طبقه 4، واحد 7 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهه رجایی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهه رجایی که 0 - 06153227813 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهه رجایی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهه رجایی، متخصص چشم پزشکی، در شهر آبادان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهه رجایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهه رجایی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهه رجایی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهه رجایی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهه رجایی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس