X
عکس دکتر الهه دولتشاهی

دکتر الهه دولتشاهی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه دولتشاهی متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهه دولتشاهی نوبت بگیرید.

 • روماتولوژی و مفاصل
 • کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه ۴
 • 0
 • 02632756291
 • متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)
 • نظام پزشکی: 55334
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهه دولتشاهی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهه دولتشاهی

پزشک پرطرفدار
بیش از 83% مراجعین، دکتر الهه دولتشاهی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهه دولتشاهی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهه دولتشاهی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهه دولتشاهی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهه دولتشاهی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهه دولتشاهی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهه دولتشاهی به آدرس کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهه دولتشاهی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهه دولتشاهی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهه دولتشاهی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهه دولتشاهی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهه دولتشاهی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی و فوق بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) دریافت کنند.

دکتر الهه دولتشاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهه دولتشاهی در زمینه متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهه دولتشاهی کجاست؟

مطب دکتر الهه دولتشاهی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی) در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، بلوار دانش آموز، جنب بیمارستان قائم، ساختمان پزشکان پارسیان، طبقه ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهه دولتشاهی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهه دولتشاهی که 0 - 02632756291 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهه دولتشاهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهه دولتشاهی، متخصص داخلی و فوق متخصص بیماری های روماتیسمی (روماتولوژی)، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهه دولتشاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهه دولتشاهی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهه دولتشاهی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهه دولتشاهی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهه دولتشاهی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس