عکس دکتر الهام یعقوبی

دکتر الهام یعقوبی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام یعقوبی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام یعقوبی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر .طبقه ۲.واحد ۱۴
 • 0
 • 01732345617
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 116189
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام یعقوبی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام یعقوبی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام یعقوبی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام یعقوبی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام یعقوبی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام یعقوبی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام یعقوبی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام یعقوبی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام یعقوبی به آدرس گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر .طبقه ۲.واحد ۱۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام یعقوبی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام یعقوبی تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام یعقوبی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام یعقوبی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر الهام یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام یعقوبی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام یعقوبی کجاست؟

مطب دکتر الهام یعقوبی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان.خیابان ولیعصر.نبش عدالت ۲۳.ساختمان پزشکان ایرانشهر .طبقه ۲.واحد ۱۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام یعقوبی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام یعقوبی که 0 - 01732345617 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام یعقوبی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام یعقوبی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام یعقوبی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام یعقوبی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام یعقوبی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس