X
عکس دکتر الهام کارگزار

دکتر الهام کارگزار

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام کارگزار متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام کارگزار نوبت بگیرید.

 • طب فیزیکی و توان بخشی
 • تهران، خیابان پیروزی، بین ایستگاه مترو نبرد و پیروزی، نبش خیابان بستان منش، ساختمان آلبوم، پلاک ۴۵۰، طبقه دوم، واحد ۸
 • 0
 • 02136602923
 • متخصص طب فیزیکی و توانبخشی
 • نظام پزشکی: 132180
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام کارگزار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام کارگزار

پزشک پرطرفدار
بیش از 76% مراجعین، دکتر الهام کارگزار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 87% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام کارگزار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام کارگزار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام کارگزار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام کارگزار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام کارگزار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام کارگزار به آدرس تهران، خیابان پیروزی، بین ایستگاه مترو نبرد و پیروزی، نبش خیابان بستان منش، ساختمان آلبوم، پلاک ۴۵۰، طبقه دوم، واحد ۸، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام کارگزار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام کارگزار تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام کارگزار به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام کارگزار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام کارگزار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های طب فیزیکی و توانبخشی دریافت کنند.

دکتر الهام کارگزار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام کارگزار در زمینه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام کارگزار کجاست؟

مطب دکتر الهام کارگزار به عنوان یک پزشک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان پیروزی، بین ایستگاه مترو نبرد و پیروزی، نبش خیابان بستان منش، ساختمان آلبوم، پلاک ۴۵۰، طبقه دوم، واحد ۸ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام کارگزار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام کارگزار که 0 - 02136602923 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام کارگزار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام کارگزار، متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام کارگزار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام کارگزار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام کارگزار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام کارگزار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام کارگزار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس