عکس دکتر الهام نیکخواه

دکتر الهام نیکخواه

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام نیکخواه متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام نیکخواه نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان شهید منظرنژاد، پلاک45
 • 0
 • 02122888013
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 86944
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام نیکخواه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام نیکخواه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام نیکخواه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام نیکخواه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام نیکخواه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام نیکخواه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام نیکخواه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام نیکخواه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام نیکخواه به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان شهید منظرنژاد، پلاک45، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام نیکخواه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام نیکخواه تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام نیکخواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام نیکخواه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام نیکخواه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر الهام نیکخواه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام نیکخواه در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام نیکخواه کجاست؟

مطب دکتر الهام نیکخواه به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان شهید منظرنژاد، پلاک45 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام نیکخواه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام نیکخواه که 0 - 02122888013 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام نیکخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام نیکخواه، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام نیکخواه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام نیکخواه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام نیکخواه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام نیکخواه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام نیکخواه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس