عکس دکتر الهام نصر اصفهانی

دکتر الهام نصر اصفهانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام نصر اصفهانی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام نصر اصفهانی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه ی دی، کوچه ارشاد، شماره 24، پلاک 22
 • 0
 • 03136260437
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 120608
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام نصر اصفهانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام نصر اصفهانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام نصر اصفهانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام نصر اصفهانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام نصر اصفهانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام نصر اصفهانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام نصر اصفهانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام نصر اصفهانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام نصر اصفهانی به آدرس اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه ی دی، کوچه ارشاد، شماره 24، پلاک 22، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام نصر اصفهانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام نصر اصفهانی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام نصر اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام نصر اصفهانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام نصر اصفهانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر الهام نصر اصفهانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام نصر اصفهانی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام نصر اصفهانی کجاست؟

مطب دکتر الهام نصر اصفهانی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، توحید میانی، روبه روی داروخانه ی دی، کوچه ارشاد، شماره 24، پلاک 22 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام نصر اصفهانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام نصر اصفهانی که 0 - 03136260437 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام نصر اصفهانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام نصر اصفهانی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام نصر اصفهانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام نصر اصفهانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام نصر اصفهانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام نصر اصفهانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام نصر اصفهانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس