X
عکس دکتر الهام مزلقانی

دکتر الهام مزلقانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام مزلقانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر الهام مزلقانی نوبت بگیرید.

 • کودکان و نوزادان(اطفال)
 • کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آرین، طبقه 2، واحد 6
 • 0
 • 02632267909
 • متخصص کودکان و نوزادان
 • نظام پزشکی: 46130
 • کرج

نوبت دهی اینترنتی دکتر الهام مزلقانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر الهام مزلقانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر الهام مزلقانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر الهام مزلقانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر الهام مزلقانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر الهام مزلقانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر الهام مزلقانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر الهام مزلقانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر الهام مزلقانی به آدرس کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آرین، طبقه 2، واحد 6، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر الهام مزلقانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر الهام مزلقانی تنها بیماران کرج را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر الهام مزلقانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرج و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر الهام مزلقانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر الهام مزلقانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر الهام مزلقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر الهام مزلقانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر الهام مزلقانی کجاست؟

مطب دکتر الهام مزلقانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کرج فعالیت میکند، کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، برج آرین، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر الهام مزلقانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر الهام مزلقانی که 0 - 02632267909 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر الهام مزلقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر الهام مزلقانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کرج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر الهام مزلقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر الهام مزلقانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر الهام مزلقانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر الهام مزلقانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر الهام مزلقانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس